Anna Pietrych – dietetyk

Dietetyk mgr. Anna Pietrych – założyciel i twórca kliniki Slimcenter.

Absolwentka warszawskiej SGGW na wydziale Technologia Żywności i Żywienia Człowieka, doktorantka na tej samej uczelni w Katedrze Dietetyki. Autorka prac naukowych, artykułów prasowych i programów  radiowych i telewizyjnych dotyczących odchudzania i schorzeń wynikających z nadwagi.

 Anna Pietrych jest specjalistką w zakresie Technologii Zbóż, błonnika i jego wpływu na odchudzanie.

Specjalizuje się w indywidualnych dietach niskoenergetycznych, bogato resztkowych i dietoterapii w różnych stanach chorobowych. Metody Anny Pietrych przynoszą doskonałe efekty w przypadku pacjentów z długoletnią i poważną nadwagą, osób z chorobami hormonalnymi w tym z chorobą hashimoto i inny chorobami tarczycy.

W czasie blisko dziesięcioletniej praktyki odchudziła kilka tysięcy pacjentów.

Pani Anna Pietrych jest długoletnim współpracownikiem wielu placówek medycznych na terenie całej Polski. Od kilku lat współpracuje także z ośrodkami medycyny estetycznej i ośrodkami Spa prowadzącymi tzw „wczasy odchudzające”

W 2001 r Anna Pietrych była Głównym Technologiem w jednej z największych sieci piekarni w Polsce. Wprowadzała tam system HACCP, była autorką kilku przepisów pieczywa dietetycznego, który do dziś sprzedawany jest na terenie całej Polski.

Od 2005 r  pełni funkcje Pełnomocnika Zarządu d.s Jakości w jednej z większych firm zajmujących się produkcją zdrowej żywności i suplementów diety. Pełni funkcje doradcy zarządu d.s dietetyki i technologii produkcji, jest udziałowcem firmy.

http://www.annapietrych.pl/omnie.html